Opis stanowiska pracy

stanowisko: Kierowca

miejsce: Kassel, Niemcy

Oferta dla kierowców:

- praca w firmie spedycyjnej realizującej zlecenia dla DPD - jazda na BDFach (Wechselbrücke)

- praca za kierownicą do 48h w tygodniu (ustawowa granica).

- długie i krótkie trasy – w zależności od zlecenia

- 90% pracy to trasy nocne

- istnieje możliwość pracy w systemie 3:1 lub 4:1 (3 tyg. pracy na tydzień w domu lub 4 tygodnie jazdy na tydzień w domu).

- główne marki samochodów w firmie to Mercedes i MAN

- możliwość zrefundowania kursu ADR

- umowa z niemiecką agencją na niemieckich warunkach przez pierwsze 6 miesięcy, po 6 miesiącach kierowca przechodzi na umowę bezpośrednio z pracodawcą.

W trakcie pracy kierowcy śpią w kabinie. Podczas zjazdów na bazę mogą korzystać z pełnego węzła sanitarnego.

Zarobki netto dla 48h pracy

I klasa podatkowa 1213 + 650 euro netto

III klasa podatkowa 1385 + 650 euro netto

Niemiecka umowa o pracę, ubezpieczenie oraz świadczenia socjalne.

Opieka polskojęzycznego koordynatora.

Proszę o przesłanie aplikacji w języku polskim lub niemieckim.

Wymagania

Wymagania:

prawo jazdy CE oraz doświadczenie jako kierowca CE, doświadczenie w jeździe z przyczepą (Gilederzug) lub na BDFach (Wechselbrücke)

- ADR, kod 95 (aby rozpocząć pracę wystarcy zaświadczenie o ukończeniu kursu AD, za podstawie rachunku pracodawca pokryje koszt kursu)

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Prezentacja firmy

Wierzymy w Twój potencjał!<br/>W karierze zawodowej każdego człow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne