Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kierowca - magazynier

Opis obowiązków:

Odbieranie dostaw towarów, rozładunek do magazynu, załadunek towarów na samochody oraz rozwiezienie towaru do klientów (mięso i wędliny).

Oferujemy stabilne zatrudnienie (pierwsza umowa na okres próbny, potem istnieje możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony).

Wymagania

- prawo jazdy B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu,

- zaświadczenie o niekaralności,

- znajomość zasad eksploatacji pojazdów,

- dobra orientacja w terenie,

- sprawność fizyczna,

- samodzielność, operatywność,

- wysoka motywacja, sumienność i zaangażowanie, kultura osobista.

Prezentacja firmy

Rodzinna firma z wieloletnimi tradycjami.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców