Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na proponowanym stanowiku pracy będzie należało:

- prowadzenie samochodu o ładowności do 1,5 tony

- terminowa realizacja frachtów zlecanych przez spedytora (transport na terenie Polski)

- stały kontakt ze spedytorem oraz odbiorcą towaru (jęśli zaistnieje taka konieczność)

- dbanie o przewożony ładunek

- praca od poniedziałku do piątku

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów na praponowane stanowisko:

- prawo jazdy kat. B

- własna działalności gospodarcza

- punktyalność i sumienność

- dobra organizacja własnego czasu pracy

- dyspozycyjność

Prezentacja firmy

TIME WORK zapewnia płynność w zatrudnieniu i profesjonalną obsług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców