Opis stanowiska pracy

Hurtownia motoryzacyjna w Zabrzu poszukuje kierowcy do rozwozu części samochodowych po warsztatach na terenie Rudy śląskiej i Zabrza.

Wymagania

Idealny kandydat to osoba:
- posiadająca własną działalność lub chętna do jej założenia,
- doświadczona w prowadzeniu samochodu min.5lat,
- posiadająca auto na gaz lub diesel
- posiadająca wykształcenie min.średnie
- nie karana

Obowiązki:
- Rozwóz towaru do naszych klientów na terenie Zabrza i Rudy śląskiej
- regularne przyjmowanie zwrotów od klientów
- regularne rozliczanie dostarczanych dokumentów z naszymi klientami
- trzy wyjazdy dziennie na w/w trasę.

Oferujemy:
-Praca w młodym zespole
- stabilną współpracę
- dobre warunki finansowe
- dostęp do szkoleń branżowych poszerzających wiedzę o motoryzacji.

Prezentacja firmy

Sprzedaż hurtowa oraz detaliczna części zamiennych do aut osobowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
5 lat
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
5 800PLN - 6 150PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowo
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie