Opis stanowiska pracy

Firma Smak Natury jest dystrybutorem produktów ekologicznych i tradycyjnych.
rozwijającą się. W związku z tym poszukujemy kandydata na stanowisko:
KIEROWCA

Oferujemy:

- umowę o pracę na cały etat
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i branży
- możliwość szybkiego awansu
- praca w przyjaznej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz
kontaktowy

Wymagania

- czynne prawo jazdy kat. B
- bardzo dobra znajomość topografii Warszawy i okolic
- minimalnie średnie wykształcenie
- dyspozycyjność oraz punktualność i uczciwość
- doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
- wiara we własne możliwości
- zdolność organizacji swojej pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
- komunikatywność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych obowiązków

Prosimy o podanie preferowanej kwoty wynagrodzenia.

Prezentacja firmy

Smak Natury Sp. z o.o. dystrybutor produktów ekologicznych i tradycyjnych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców