KIEROWCA ze znajomością języka angielskiego CORAMED

Coramed Sp. z o.o.

51-644 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do współpracy osoby w charakterze kierowców do obsługi klientów krajowych i zagranicznych kliniki w zakresie transportu z i na lotnisko, pomiędzy kliniką a hotelami, etc. możliwa jest współpraca z osobami świadczącymi usługi transportu osobowego i posiadającymi własny samochód klasy D lub współpraca na zasadzie zlecenia z udostępnieniem pojazdu należącego do CM Coramed.

Wymagania

- wysoka kultura osobista
- bardzo dobra znajomość j.angielskiego, mile widziana znajomość j.niemieckiego
- dobra aparycja
- dyspozycyjność od pn do sob. w przedziale 07:00 – 24:00, ruchome godziny pracy

Prezentacja firmy

Coramed to prywatna placówka medyczna założona we Wrocławiu w 201... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta