Kierowca zawodowy pojazdów ciężarowych (<3,5T)

Concept Plus Sp. z o.o.

45-062 Opole, opolskie

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738)
poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: 45-062 Opole

Agencja pracy Concept Plus poszukuje osób chętnych podjęciem pracy jako kierowca zawodowy pojazdów ciężarowych w ruchu blisko i dalekobieżnym w rozwijającym się przedsiębiorstwie w miejscowości Vreden (Niemcy).

Zakres obowiązków
– Jesteś odpowiedzialny za rzetelne i bezproblemowe wykonanie czynności transportowych
– Jesteś odpowiedzialny za skontrolowanie ładunku wg. dokumentów przewozowych i zgłaszanie wszelkich niescisłości przełożonemu

Oferujemy
– Praca z orientacją na przyszłość i możliwością przejęcia przez zakład
– Ponadtaryfowe zarobki
– Płaca zależna od wyników pracy
– Wypłacanie dodatku bożonarodzeniowego i świadczeń urlopowych
– Opieka przez nasz kwalifikowany zespół
– Regularne badania stanu zdrowia,

Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie, prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną lub skontaktowanie się z naszym biurem oraz podanie najbliższego terminu rozpoczęcia pracy.

———– Concept (+) ———-

E-Mail | Tel. +48 (77) 4130 024 | Biuro Opole

Wymagania
– Cechuje Cię miła aparycja i otwartość
– Chcesz wykorzystać zdobyte doświadczenie jako kierowca zawodowy i interesuje Cię długotrwała współpraca
– Komunikacja w mowie i piśmie w języku niemieckim na poziomie B2