Kierowca w transporcie międzynarodowym

BUS Biuro Usług Spedycyjnych sp. j.

Warszawa, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kierowców w transporcie międzynarodowym. Praca na ciągniku siodłowym z naczepą. Doświadczenia minimum 2 lata w trasach międzynarodowych. Wymagana karta cyfrowa , aktualne prawo jazdy C+E, szkolenie ADR podstawowe (możliwość bez szkolenia na poczatku)

Praca głównie na terenie Unii . Baza znajduje się w Holandii w Venlo. Praca na naszych ciągnikach w systemie pracy 3 kierowców na 2 ciągniki siodłowe. Po 4 tyg. pracy przyjazd do Polski potem 2 tyg. pauza w Polsce i ponownie wyjazd do pracy na 4 tyg.

Niezbędna znajomość min. w stopniu podst, języka niemieckiego , angielskiego lub flamandzkiego. Ukończony kurs podst. przewozu mat. niebezp. potrzebny .

Kontakt najlepiej mail:m . c h y l a @ b u s s p e d . p l lub tel 22 8 6 8 4 7 0 2 , 22 8 6 8 4 7 0 0.

Firma BUS Biuro Usług Spedycyjnych sp. j. od 1987 roku.

Marek Chyla- współwłaściciel

Wymagania

Doświadczenie min. 2 lata w transporcie międzynarodowym na ciągnikach siodłowych z naczepami.
Ukończony kurs ADR podstawowy.
Niezbędna znajomość podst. języka niemieckiego, angielskiego lub flamandzkiego.
Prawo jazdy kat. C+ E

Prezentacja firmy

Firma spedycyjno-transportowa oferująca transport drogowy , morsk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
na czas nieograniczony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
za bezszkodowość i oszczędną jazdę.
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców