KIEROWCA W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM C+E

Gzella Logistic Sp. z o.o.

Niemcy, Francja, Dania, Hiszpania, zagranica

Od: Gzella Logistic Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Niemcy, Francja, Dania, Hiszpania

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

GZELLA Logistic silna i nowoczesna Polska firma branży TSL, spełniająca międzynarodowe standardy rynkowe i oferująca pełen zakres produktów logistyczno - transportowych, w związku z dynamicznym rozwojem, zatrudni lub nawiąże współpracę z:

KIEROWCAMI W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM C+E

Opis stanowiska:

  • praca jako kierowca na trasach międzynarodowych ( Niemcy, Francja, Dania, Hiszpania )

Oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku kierowcy międzynarodowego
  • prawa jazdy kat. C+E oraz karty kierowcy
  • świadectwa kwalifikacji wraz z kursem na przewóz rzeczy
  • ważnego zaświadczenia o niekaralności
  • aktualnego badania psychotechnicznego
  • znajomości przepisów o ruchu drogowym

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze i na nowoczesnym sprzęcie ( VOLVO, SCANIA, MERCEDES )
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia i innych należnych świadczeń
  • ubezpieczenie
  • pracę w stabilnej i wciąż rozwijającej się firmie

Rekrutacja wstępnie trwa do 15.05.2016r.