Opis stanowiska pracy

Firma PPUiSM GAREX Sp. z o.o. w związku ze zwiększeniem floty, poszukuje kandydatów na stanowisko:

kierowca ciągnika siodłowego z naczepą typu mega w ruchu międzynarodowym

de-gb/se, nl-gb

Siedzina firmy: Swarzędz k. Poznania

Teren Pracy : kraje Unii Europejskiej

Wymagania:

• ważne prawa jazdy kategorii C+E,

• karta kierowcy,

• doświadczenie w międzynarodowym transporcie rzeczy,

• mile widziane zaświadczenie ADR,

• mile widziane doświadczenie w ruchu lewostronnym

Oferujemy:

• pracę w stabilnej firmie należącej do grupy Imperial Inernational

• ponadprzeciętne wynagrodzenie zasadnicze plus diety za podróż służbową

• praca zgodnie z przepisami regulującymi czas jazdy i pracy

• praca na stałych relacjach Niemcy-Anglia, Holandia-Anglia

• ładunki całopojazdowe

• system pracy 3/1

• nowoczesny tabor

Prezentacja firmy

Firma należy do koncernu Imperial International, zatrudniającego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne