Kierowca w międzynarodowym transporcie drogowym.

Macsped Wienconej i Majewicz Sp. j.

Szczecin, 70-656, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO KIEROWCY W DROGOWYM TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

Obowiązki na stanowisku:
◾realizacja międzynarodowych zleceń transportowych
◾przestrzeganie obowiązujących przepisów w tym czasu pracy
◾dbałość o powierzony ładunek
◾sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów
◾dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu

Wybranym osobom oferujemy:
◾stabilną pracę w ramach umowy o pracę w renomowanej firmie
◾szkolenie przygotowujące do pracy
◾ubezpieczenie grupowe o szerokim zakresie odpowiedzialności
◾atrakcyjny, terminowy system wynagradzania
◾zakładowy fundusz socjalny
◾nowoczesny i regularnie serwisowany tabor oraz narzędzia ułatwiające pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV .
Kandydatów prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).”
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
◾kwalifikacji C + E
◾aktualnych uprawnień i badań
◾aktualnego zaświadczenia o niekaralności
◾aktualnego uprawnienia ADR w zakresie podstawowym
◾karty kierowcy to tachografu cyfrowego

Prezentacja firmy

Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji usług transportowych z/do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
Premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców