Kierowca w firmie kurierskiej - CZELADŹ, śląskie

POL-TRANSPORT

CZELADŹ, śląskie

Opis stanowiska pracy

Lubisz wyzwania i ciekawą pracę w ciągłym ruchu? Jesteś mobilny?
Mamy dla Ciebie ofertę pracy na stanowisku Kuriera w jednej z największych firm kurierskich w Europie.
Doręczanie i odbieranie przesyłek kurierskich zgodnie z obowiązującą w firmie procedurą.

Wymagania

Wymagania:

Czekamy na osoby:

- NIEPALĄCE !

- wiek 21 - 35 lat

- posiadające prawo jazdy kategorii B

- zaświadczenie o niekaralności

- doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego

CV ze zdjęciem proszę wysyłać na e-mail pol.transport op.pl

Prezentacja firmy

Firma POL-TRANSPORT powstała w 2010 roku w Piekarach Śląskich i specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców