KIEROWCA UBER- najlepsze warunki pracy

Drivers Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy na terenie Warszawy kierowców z kat. B do pracy na aplikacji UBER

To Ty wybierz najlepszą opcję dla siebie !

Wariant 1

- praca w systemie dwuzmianowym 7-19, 19-7,
- grafik tygodniowy układany pod Twoją dyspozycyjność,
- samochód Skoda Fabia,
- pokrywamy wszelkie opłaty związane z paliwem, serwisem, naprawami,
- umowa zlecenie - odprowadzamy składki i ubezpieczamy naszych kierowców,
- wynagrodzenie to 50% obrotu ( 3000 - 4000 zł. netto ).

Wariant 2
Wynajem auta:

- jeździsz kiedy chcesz i ile chcesz,
- koszt od 64 zł. dziennie,
- nowe auta w instalacji LPG (14-16 zł. 100 km),
- darmowe rozliczanie kierowców,
- cały obrót dla Ciebie po odjęciu prowizji UBER.

Wariant 3
Rozliczanie kierowców na ich własnym aucie:

- koszt podpięcia i rozliczenia to zaledwie 150zł. miesięcznie.
- minimum formalności,

Gwarantujemy !

- terminowe cotygodniowe wypłaty,
- bezstresową atmosferę,
- uczciwe podejście do pracownika, szanujemy się i podchodzimy do siebie poważnie,
- stały kontakt i pomoc z naszej strony dla naszych wszystkich kierowców.

Wymagania

- ukończone 21 lat,
- prawo jazdy kat. B (minimum rok),
- zaświadczenie o niekaralności,
- zaświadczenie o liczbie punktów karnych.

Skontaktuj się z nami już dziś !

Prezentacja firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi transpor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne