Kierowca - transport krajowy i międzynarodowy C+E

Eko Solar Polska Sp. z o.o.

59-220 Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy zmotywowanego oraz odpowiedzialnego kierowcy z kat. C+E. Praca na terenie kraju oraz Unii Europejskiej.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwe również inne formy (np. umowa zlecenie)

Wymagania

Wymagania:
• Conajmniej roczne doświadczenie na stanowisku kierowcy w transporcie międzynarodowym
• Prawo jazdy kategorii C+E
• Świadectwo kwalifikacji lub kurs na przewóz rzeczy i badania psychologiczne
• Karta kierowcy
• Zaświadczenie o niekaralności
• Uprawnienia do przewozu ładunków ADR będą dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Eko Solar Polska Sp. z o.o. jest podmiotem działającym na rynku gospodar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive