Opis stanowiska pracy

Dla Firmy niemieckiej, zajmującej się zbiorami, transportem i logistyką świeżych owoców i warzyw, poszukujemy kandydatów/tek na stanowisko:

                                                           Kierowca traktoru

Opis pracy:

- załadunek i rozładunek skrzynek z zebranymi owocami i warzywami

- poruszanie się traktorem z załadowanymi skrzynkami i dostarczanie produktów do chłodni i na magazyn

Miejsce pracy: okolice Bonn (Niemcy)

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach (wszystkie składki opłacane w Niemczech)

- stałe zatrudnienie w niemieckiej firmie

- stawkę godzinową + dzienną dietę;

- możliwość pracy w nadgodzinach

- zakwaterowanie

- wsparcie na miejscu Koordynatora, który pomaga w załatwieniu niezbędnych formalności

- możliwość stałej współpracy

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie minimum zawodowe

- prawo jazdy kat. BT oraz umiejętność poruszania się traktorem z załadowanymi produktami

- znajomość j.niemieckiego na poziomie minimum komunikatywnym – warunek konieczny

- mile widziane doświadczenie w pracy przy zbiorach owoców i warzyw

- sprawność fizyczna

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem w j.polskim lub j.niemieckim.

Prezentacja firmy

Wierzymy w Twój potencjał!<br/>W karierze zawodowej każdego człow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne