STALESIA Sp. z o.o.

KIEROWCA TIRA

Miejsce pracy: Kraków

W naszej firmie najcenniejszym aktywem są ludzie. Nasz zespół budujemy z profesjonalnych, dynamicznych i otwartych na nowe wyzwania pracowników. Cenimy sobie inicjatywę i motywację do podejmowania nowych wyzwań oraz odpowiedzialność.

Oferujemy pracę w zgranym zespole z możliwością rozwoju i samorealizacji. Zależy nam bardzo, aby nasi pracownicy nieustannie się rozwijali i czuli satysfakcję ze swojej pracy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy :
Kierowca kat. C + E

ZADANIA:

  • przewóz towarów na trasach międzynarodowych- Wielka Brytania
  • przewóz własnych ładunków -nie przerzuty

WYMAGANIA:
  • prawo jazdy kat. C + E
  • uprawnienia do przewozu rzeczy w transporcie krajowym i międzynarodowym
  • komplet badań lekarskich (badania psychotechniczne)
  • zaangażowanie i lojalność
  • mile widziane doświadczenie na trasach zagranicznych

OFERUJEMY:
  • stała praca
  • umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.