Kierowca Prezesa

HRK S.A.

Lublin, lubelskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z zakładem w okolicach Lublina obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierowca PrezesaMiejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

  • organizacja i realizacja przejazdów Prezesa Zarządu na terenie Lubelszczyzny, sporadycznie Polski
  • dbanie o porządek i czystość w samochodzie służbowym
  • wykonywanie innych zadań powierzonych przez Prezesa

Wymagania:

  • pełna dyspozycyjność i gotowość do pracy w normowanym czasie (poniedziałek - piatek)
  • prawo jazdy kat. B.
  • punktualność, uczciwość, sumienność oraz zaangażowanie,
  • gotowość do wyjazdów służbowych w całej Polsce
  • mile widzane doświadczenie w pracy w służbach mundurowych (Policja,BOR/SOP, Ochrona itp.)

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w normowanych godzinach (poniedziałek-piątek)
  • niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.