Opis stanowiska pracy

Szukamy osób, które dzięki odpowiedniemu przygotowaniu zawodowemu, kwalifikacjom i zaangażowaniu chcą przyczynić się do rozwoju naszej Firmy. W zamian oferujemy możliwość kształtowania własnej drogi zawodowej, zdobywania doświadczeń i osobistego rozwoju.
Wzbogacając i rozwijając zespół naszych pracowników, aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko: KIEROWCA PREZESA
Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

• Organizacja, koordynacja i realizacja przejazdów Prezesa na terenie śląska i całej Polski,
• Utrzymanie pojazdu w należytym stanie technicznym,
• Dbanie o porządek i czystość w pojeździe,
• Wsparcie logistyczne przejazdów.

Wymagania

• wykształcenie minimum średnie,
• min. 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy,
• mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowcy VIP (Zarządu lub korpusu dyplomatycznego),
• mile widziane osoby wywodzące się ze służb specjalnych czy policji,
• wysokie umiejętności bezpiecznego prowadzenia pojazdów różnych marek z automatyczną i manualna skrzynią biegów,
• duża dyspozycyjność,
• dyskrecja,
• bardzo dobra wiedza z zakresu ruchu drogowego,
• mile widziana wiedza zakresu mechaniki pojazdowej,
• nienaganna kultura osobista,
• umiejętność zachowania się w różnych sytuacjach,
• umiejętność czytania map,
• pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania,
• elastyczność w działaniu i umiejętność pracy pod presją czasu,
• bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
• prawo jazdy kat. B .

Oferujemy:

• interesującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
• pracę w młodym, dynamicznym i kreatywnym zespole,
• stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę ),
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
• niezbędne narzędzia pracy,
• wyjazdy i imprezy integracyjne.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające powyższe wymogi stanowiskowe prosimy o przesłanie CV.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Prezentacja firmy

Firma z branży budowlanej i nieruchomości. Z bardzo dużym doświadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive