Kierowca pojazdów ciężarowych C+E (w dalekobieżnym transporcie drewna)

Bockelmann-Holz GmbH

Lüneburg region Hamburg, zagranica

Firma Bockelmann-Holz GmbH od ponad 40 lat zajmuje się transportem drzewa bezpośrednio z lasu do fabryki. Nasz całkowity roczny wolumen przeładunku wynosi ok. 1,5 mln metrów sześciennych. Nasza flota transportowa obejmuje 150 pojazdów i wyróżnia się ciągłym zastosowaniem najnowszych rozwiązań technicznych. W celu wzmocnienia naszego zespołu zatrudnimy w możliwie szybkim terminie na stanowisko:

Od: Bockelmann-Holz GmbH
Miejsce pracy: Lüneburg region Hamburg

Opis pracy:

• prowadzenie ciężarówek z przyczepami do transportu drewna krótkiego lub ciągników
siodłowych z naczepą
• Izatrudnienie w transporcie dalekobieżnym z noclegiem w kabinie ciężarówki za ktore sa placone diety.
• jazda samochodami ciężarowymi należącymi do przedsiębiorstwa od drogi leśnej do fabryki lub do miejsc przeładunkowych
• System pracy 3/1: trzy tygodnie w transporcie dalekobieżnym, po czym wolny tydzień

Będziesz u nas z sukcesem zatrudniony, jeśli:
• jestesz wykształconym kierowcą pojazdów ciężarowych i posiadasz doświadczenie w prowadzeniu
samochodu ciężarowego z przyczepą lub naczepą
• posiadasz ważne prawo jazdy kategorii C+E oraz B
• posiadasz ewentualnie uprawnienie do obsługi żurawia załadunkowego oraz doświadczenie w transporcie drewna.
• Jest to zaletą, ale nie absolutnie koniecznym warunkiem zatrudnienia.
• posiadasz ewentualnie umiejętność fachowej pielęgnacji i konserwacji pojazdów ciężarowych.
• wykonujesz swoje zadania samodzielnie i odpowiedzialnie.
• ewentualnie znasz podstawy języka niemieckiego.

Oferujemy różnorodną działalność w branży przyszłościowej.

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Czekamy na podanie o pracę. Prosimy o przesłanie
aplikacji załączając CV oraz uprawnienia z podaniem najwcześniejszego możliwego terminurozpoczęcia pracy.