Kierowca (Niemcy)

Agencja Headhunters.

Niemcy, zagranica

Agencja Pracy Headhunters (nr cert. 7132) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta, międzynarodowej firmy transportowej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

  • przewóz, załadunek, rozładunek samochodów ciężarowych i maszyn rolniczych do klienta na terenie UE

Nasz klient oferuje:

  • praca w systemie 3/1
  • umowę o pracę
  • kilkutygodniowe profesjonalne szkolenie dla kierowców w Żarach i w Holandii (pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania i wyżywienia)
  • wysokie wynagrodzenie

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii C+E z wbitym kodem 95
  • pozostałe dokumenty: świadectwo kwalifikacji lub kurs na przewóz rzeczy i badania psychologiczne; karta kierowcy, zaświadczenie o niekaralności

Miejsce pracy: Teren Unii Europejskiej

W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 91 434 88 88