Kierowca Międzynarodowy

HUSSAR Gruppa SA

Warszawa, 02-797, zagranica

HUSSAR Gruppa to firma specjalizującą się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań dla transportu z zakresu – spedycji, udrażniania procesu transportowego przez własną sieć pomocy drogowych na Zachodzie Europy, likwidację szkód, produkcję oraz sprzedaż innowacyjnych rozwiązań pozwalających na oszczędności w trakcie transportu oraz wyeliminowanie strat w procesie.

W związku z rozwojem i powiększaniem Działu poszukujemy kolejnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, 02-797

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

realizacja zleceń transportowych na terenie krajów Unii Europejskiej
• dbałość o powierzony ładunek
• sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów
• dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu

WYMAGANIA:

minimum roczne doświadczenie w pracy jako kierowca międzynarodowy
• prawo jazdy kat. C + E
• kurs na przewóz rzeczy
• karta kierowcy
• aktualne zaświadczenie lekarskie i badania psychotechniczne
• niekaralność, uczciwość i zaangażowanie

OFERUJEMY:

pracę na samochodach DAF XF 105
• wynagrodzenie podstawa + diety
• umowę o pracę
• przerzuty w systemie 4/1