HSF Logistics Polska Sp. z o.o.
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą transportową, funkcjonująca w Polsce od 2007r. Zatrudniamy ponad 600 pracowników oraz dysponujemy taborem 250 samochodów ciężarowych. Specjalizujemy się w transporcie chłodniczym na terenie całej Europy Zachodniej. W Polsce siedziba mieści się w Szubinie w pobliżu Bydgoszczy (woj. kujawsko-pomorskie).

Kierowca międzynarodowy

Miejsce pracy: Nijmegen, Winterswijk

Opis stanowiska:

  • Praca na terenie Unii Europejskiej w transporcie międzynarodowym w podwójnej i pojedynczej obsadzie.
  • Więcej informacji www.hsf.nl/pl

Dla pracowników oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji,
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • transport do pracy do Holandii Na koszt firmy
  • system pracy: 2/1 w podwójnych i 3/1 w pojedynczych obsadach
  • flotę najnowocześniejszych pojazdów
  • wygodną bazę z zapleczem socjalnym i dostępem do Internetu,
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne
  • miejsca parkingowe na czas pracy w siedzibie w Szubinie
  • wyjazdy do pracy z miejscowości m.in. Szubin, Piła, Pniewy
  • szkolenia z ECO-Drivingu

Nasze wymagania to:

  • roczne doświadczenie na stanowisku kierowcy powyżej 12 ton
  • prawo jazdy C+ E,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym na potrzeby
  • pracy kierowcy
  • zaświadczenie o ukończeniu kursu dokształcającego na przewóz rzeczy,
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności,
  • badania psychologiczne i zaświadczenie lekarskie,
  • karta kierowcy.
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze naczepy typu chłodnia
Więcej informacji: nr. Tel. +48 694-431-199

Proszę aplikować mailowo: praca@hsf.nl