Kierowca międzynarodowy kat. B

DSL EXPRESS

Tarnowskie Góry, Miedary, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kierowców z Kat B na trasy międzynarodowe, głównie kraje Europy zachodniej.

Praca w systemie:

  • 3/1 (3 tyg. w trasie, 1 tydz. wolne)
  • 1/2 (tydz. w trasie, 4 dni wolne)

Oferujemy:

  • terminowe wynagrodzenie oparte o umowę o pracę (210zł - 240zł za dzień)
  • w pełni wyposażony samochód, marki Renault Master
  • potrzebne narzędzia do pracy nawigacja, telefon, 24h kontakt ze spedytorem

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B
  • odpowiedzialność i uczciwość
  • mile widziane uprawnienia ADR

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV poprzez portal.

Proszę o dopisanie w CV klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej zwane „RODO”).

Informujemy, iż dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji 1 m-c a później usuwane. Prosimy o nie opisywanie kwiestii ZAINTERESOWANIA, STAN CYWILNY, IMIONA RODZICÓW ORAZ STAN RODZINY.

Prezentacja firmy

DSL EXPRESS

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive