Opis stanowiska pracy

Praca w charakterze kierowcy busa do 3,5 t.
Trasa: państwa Unii Europejskiej. System pracy: 4/1 (4 tygodnie jazdy/1 tydzień wolnego).

Wymagania

- niekaralność,
- doświadczenie w prowadzeniu busów 3,5 ton,
- znajomość języka obcego umożliwiająca porozumiewanie się na miejscach załadunku i rozładunku,
- umiejętność prawidłowego wypełniania dokumentów transportowych,
- dbałość o pojazd, towar i dokumentację transportową,
- aktualne badanie lekarskie i psychotesty,
- doświadczenie w trasach międzynarodowych będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma transportowa na rynku od 2002 roku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców