Kierowca międzynarodowy kat. B

PharmaCollis

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy kierowcy międzynarodowego z prawo jazdy kat. B. Praca w systemie 3:1 (3 tygodnie jazdy / 1 tydzień w domu). Pojazd: Renault Master CHŁODNIA. Do dyspozycji: kabina sypialna, klimatyzacja, ogrzewanie postojowe Webasto. Wynagrodzenie "dniówkowe". Główne kierunki jazdy to: Niemcy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Wielka Brytania.

Wymagane:
- doświadczenie na takim samym stanowisku pracy (może być na bus plandeka - międzynarodówka),
- wiek powyżej 25 lat,
- znajomość topografii Europy,
- niekaralność,
- książeczka sanitarno-epidemiologiczna (można dostarczyć po rekrutacji),
- mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- brak przeciwwskazań do jazdy mostami i tunelami,
- brak przeciwwskazań do jazdy nocą,
- uczciwość,
- odpowiedzialność.

Oferujemy:

- umowa na okres próbny (3 miesiące) + umowa o prace,
- wynagrodzenie "dniówkowe",
- nawigacja GPS, - przydzielenie do jednego samochodu (nie ma rotacji pomiędzy samochodami),
- możliwość zaparkowania prywatnego samochodu na okres wyjazdu na ogrodzonym parkingu,

Osoby zainteresowane zapraszamy do przysyłania swoich CV.

Prezentacja firmy

Firma z branży transportowej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców