Kierowca Międzynarodowy kat. B

P.H.U. Sato

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doswiadczonych kierowcow z kat "B" do 3,5t Bus do wykonywania transportu miedzynarodowego po UE .Praca 3/1 i 2/1. Praca od zaraz

Wymagania

Wymagane doświadczenie w podobnej działalności, prawo jazdy min. 3 lat, niekarany.
CV proszę kierować na adres mailowy podając nr . telefonu kontaktowego. - z dopiskiem w tytule- kierowca. Prosze nie dzwonić.

Wymagane języki : Angielski lub Niemiecki minimum komunikatywnie .

Prezentacja firmy

Nasza Firma zajmuje sie transportem krajowym i miedzynarodowym to... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców