Kierowca międzynarodowy kat B

Dar-Art Trans Logistic s.c.

05-140 Serock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię kierowcę busa.
Trasa: państwa Unii Europejskiej. System pracy: 4/1 (4 tygodnie jazdy/1 tydzień wolnego).
Wymagania:
- niekaralność,
- doświadczenie w prowadzeniu busów 3,5 ton,
- znajomość języka obcego umożliwiająca porozumiewanie się na miejscach załadunku i rozładunku,
- umiejętność prawidłowego wypełniania dokumentów transportowych,
- dbałość o pojazd, towar i dokumentację transportową.

Наша компания использовать автобус водитель кат «B». Маршрут: государства-члены Европейского союза. Операционная система: 4/1 (4 недели вождения/1 неделя отдыха). Требования: - отсутствие судимости, опыт в управлении автобусы 3,5 тонн, - знание иностранного языка для общения на местах погрузки и разгрузки, - возможность исправить заполнение транспортных документов, - заботиться о транспортных средств, товаров и транспорта документации ан преимущество будет разрешение ДОПОГ (ADR-перевозкa опасных грузов). Иностранцы обеспечивают занятость, помогая получить визы и других формальностей.

Wymagania

NIEKARALNOŚĆ

Prezentacja firmy

Firma transportowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Logistyka