Kierowca międzynarodowy kat. C oraz C+E

Prodomus Sp. z o.o.

Wrocław, 51-411, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Prodomus Sp. s o.o. Sp.k. od 20 lat działająca w branży transportu międzynarodowego poszukuje obecnie osób na stanowisko kierowcy międzynarodowego kat C. ew. C+E
Praca dotyczy przewozów ładunków w ruchu międzynarodowym.
Praca w większości przypadków w systemie jednotygodniowym.
Oferujemy:
- atrakcyjny system wynagrodzenia
- postojowe
- w przypadku kierowcy kat. B oferujemy pomoc w uzyskaniu prawa jazdy kat C+E
- pakiet socjalny
- dodatkowe szkolenia

Wymagania

- Miejsce zamieszkania - Wrocław bądź okolice.
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
- Motywacja do pracy, uczciwość, wysoka kultura osobista
- Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego
- Dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Prodomus jest firmą transportową, dysponującą własnym taborem oraz świad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne