Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii C+E minimum 2 lata
  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym (Niemcy, Francja, Hiszpania, kraje Beneluxu)
  • Umiejętność prowadzenia samochodu ciężarowego z przyczepą
  • Ważne zaświadczenie o niekaralności
  • Karta kierowcy
  • Aktualne badania + psychotesty
  • Pozwolenie na przewóz rzeczy
  • Udokumentowane doświadczenie w przewozach międzynarodowych
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziana jest znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Dodatkowym atutem są uprawnienia ADR podstawowe

Opis stanowiska:

  • Przewóz towarów na naczepie typu firanka
  • Praca na terenie Unii Europejskiej w transporcie międzynarodowym
  • Przygotowywanie dokumentacji (karty drogowe, CMR, kwity paletowe)
  • Dbanie o wizerunek firmy

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji
  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie, nie przez agencję pracy tymczasowej
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Respektowanie czasów jazdy i przerw zgodnie z obecnymi przepisami
  • Flotę nowoczesnych pojazdów - telefon, nawigacja, mapy
  • Karty paliwowe i flotowe, urządzenia do opłat drogowych

Prezentacja firmy

Firma transportowa Biber działa na rynku usług przewozowych niepr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 9 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive