Kierowca Miedzynarodowy C+E

PQR Services Sp. z o.o.

Koszęcin, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Kierowcy w Transporcie Międzynarodowym C+E

OFERUJEMY:
umowa o pracę lub umowa o współpracy gospodarczej (działalność gospodarcza)
-praca w systemie 3/1 lub 4/1 (tygodnie pracy/tydzień w domu)
-atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
-dla początkujących kierowców dajemy szansę zdobycia doświadczenia pod okiem wykwalifikowanego trenera
-nowoczesny tabor wyposażony w zestawy satelitarne oraz wszelkiego typu czytniki do opłat autostradowych (cała Europa). Samochody i przyczepy są na bieżąco serwisowane (dotyczy również ogumienia)
-praca na zestawach BDF lub ciągnikach siodłowych z naczepą
-do bazy w Holandii dowóz busem

Wymagania

WYMAGANIA:
-prawo jazdy kat.C+E
-karta kierowcy
-świadectwo kwalifikacji zawodowej oraz akt. badania lekarskie
-niekaralność
-uczciwość, rzetelność i dyspozycyjność
-znajomość j. niemieckiego lub angielskiego (podstawy) -będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

PQR SERVICES SP. ZO.O prowadzi swą działalność od roku 2007. Wspó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców