Kierowca międzynarodowy C+E

Bernard J-E Sp. z o.o.

03-193 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Bernard J-E Transport Sp. z o.o., specjalizująca sie w kierunkch Francja, Niemcy, Belgia oraz transporcie kontenerów morskich szuka pracownika na stanowisko kierowca miedzynarodowy C+E.

Oferujemy:

  • stałą umowę o pracę
  • termonowe wypłaty wynagrodzeń
  • auto przypisane do kierowcy
  • wynagrodzenie podstawa + diety 50euro/dzień + premie

Wymagania

  • min 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowcy C+E
  • znajomość jezyka angielskiego, niemeckiego lub francuskiego
  • gotowość do pracy w systemie 3/1 i 4/1

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców