Kierowca miedzynarodowy C+ E umowa niemiecka 2000 euro na reke

Nowi Consulting

Berlin, Drezno, Erfurt, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy Nowi Consulting specjalizuje się w doborze kadry pracowniczej dla przetwórstwa tworzyw sztucznych i branży metalowej (ustawiacze, narzędziowcy, pomiarowcy, mechatronicy, konstruktorzy itp). Nie współpracujemy ani z agencjami w Polsce, ani w Niemczech. Nasi kandydaci podpisują bezpośrednio umowę o pracę z niemiecką firmą, w której będą pracować.

Obecnie prowadzimy rekrutacje dla firm transportowych.

Tłumaczymy CV bezpłatnie i odpowiadamy na każdą ofertę.

Opis stanowiska:

-Poszukujemy kierowcy C+E dla niemieckiej firmy transportowej,
-Praca w systemie 3/1 lub bez systemu, według preferencji kierowcy
-Transport tylko na terenie Niemiec!

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie niemieckiej z tradycjami,
- niemiecką umowę o pracę z pakietem świadczeń socjalnych podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą, nie przez agencję pracy,
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia, zarobki w wysokości ok. 1800-2200 euro netto na 1 grupie,
- kursy na stałych trasach, praca w dzień i w nocy,
- bezpłatne tłumaczenie życiorysów,
- wsparcie w sprawach urzędowych na miejscu (zameldowanie, rodzinne, konto w banku, wybór kasy chorych),
- wsparcie w sprawach urzedowych w tym zalatwianie Kindergeld, pomoc w rozliczaniu niemieckich PITow.

Wymagania

-aktualne uprawnienia do prowadzenia pojazdów kat. C+ E,
-posiadanie karty pojazdu,
-doświadczenie w ruchu międzynarodowym,
-znajomość języka niemieckiego lub angielskiego wystarczające do wykonywania pracy kierowcy za granica.

Więcej informacji pod numerem 510 255 614.

Prezentacja firmy

Firma Nowi Consulting zajmuje się pośrednictwem pracy dla potrzeb... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne