Kierowca międzynarodowy BUS kat. B

Faster-pack

Oborniki, 64-600, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy zatrudnię kierowcę kat. B transport międzynarodowy na terenie UE.
Oferujemy:
- nowoczesny tabor z kabiną sypialną, GPS, telefon
- atrakcyjne wynagrodzenie
- wyjazdy w systemie 3/1 lub 4/1 do uzgodnienia
- umowa zlecenie

Wymagania

Oczekiwania:
- doświadczenie na trasach międzynarodowych min. 1 rok (udokumentowane)- warunek konieczny
- dyspozycyjność i odpowiedzialność
- CHĘCI DO PRACY
- podstawowa znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
- umiejętność posługiwania się mapą!
- umiejętność obsługi pojazdu w zakresie- sprawdzenia oleju, wymiany żarówki itp.
- umiejętności odpowiedniego rozmieszczenia i zabezpieczenia ładunku
- dbałość o samochód
- miejsce zamieszkania maksymalnie 80 km od Obornik

Kandydatury bez CV nie będą rozpatrywane. Praca od zaraz.
Zapraszam do kontaktu pod numer tel. 504 570 189.

Prezentacja firmy

Firma transportowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców