Kierowca -Magazynier w hurtowni BHP

ARTIM

OŁAWA, dolnośląskie

ARTIM

Od: ARTIM
Miejsce pracy: OŁAWA

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Inne

ARTIM

Zakres obowiązków:

  • Wydawanie/przyjmowanie towaru na magazyn, kontrola jakościowa i ilościowa towaru
  • Realizacja zamówień klientów hurtowych, a także indywidualnych
  • Dowóz towaru do Klienta

• dobre umiejętności komunikacyjne
• uczciwość, dokładność, samodzielność, zaangażowanie w wykonywaną pracę
• wysoka kultura osobista
• umiejętność szybkiego uczenia się
• znajomość obsługi komputera
• Czynne prawo jazdy kat. B (min. 2 lata)

Oferujemy:
• stabilność zatrudnienia
• umowę o pracę
• możliwość awansu
• pracę w młodym zespole

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. , tekst jedn. : Dz. U. z 2002 r. , nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

ARTIM