Kierowca kategorii C- zaopatrzeniowiec w produkcji spożywczej

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Beverwijk, zagranica

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Beverwijk

Opis stanowiska:
- Praca w zakładzie produkcji spożywczej, jako kierowca-zaopatrzeniowiec
- Przewożenie produktów z hali produkcyjnej do i z magazynu oddalonego o 3 km
- Prace produkcyjne przy wykonywaniu produktów spożywczych typu pączki

Oferujemy:
- legalną pracę w dobrze prosperujących zakładach
-możliwość wyjazdu w parze
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie
- możliwość zorganizowania przejazdu do Holandii
-wyjazd 12.10.2014 r.

Wymagania:
- prawo jazdy kategorii C
- znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym
- mile widziane doświadczenie w produkcji spożywczej