Kierowca kategoria C+E

Droma s.c.

Gliwice, śląskie

Droma s.c.
Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji systemów osłonowych do obiektów budowlanych.
Od ponad 25 lat z zaangażowaniem rozwijamy naszą działalność - dzięki temu z rodzinnego biznesu przekształciliśmy się w stabilne przedsiębiorstwo. Codziennie doskonalimy nasze rozwiązania i dzisiaj z dumą gwarantujemy Klientom na całym świecie wysoką jakość produktu oraz zwinne działanie.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych, sumiennych i nastawionych
na rozwój osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Firma handlowa pilnie poszukuje kierowcy z kategorią C+E do transportu swoich produktów po UE.

Oferujemy jeden wyjazd w tygodniu ( weekendy wolne) w podwójnej obsadzie wraz z wyładunkiem towarów w około 10 lokalizacjach dziennie (adresy stałych klientów).

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E,
  • karta kierowcy,
  • kurs na przewóz rzeczy,
  • uczciwość,
  • dyspozycyjność,
  • zdyscyplinowanie,
  • sumienność,
  • znajomość języka angielskiego.

Obowiązki:

  • dostarczanie i wypakowywanie towarów dla klienta firmy,
  • jazda według wcześniej wyznaczonej trasy,
  • przestrzeganie czasu pracy i odpoczynku,
  • wcześniejsze informowanie klienta o planowanym czasie przyjazdu,
  • odbiór towaru od dostawców wraz z załadunkiem,
  • wykonywanie poleceń przełożonych.

Zapewniamy:

  • jeden wyjazd tygodniowo,
  • nowe samochody marki DAF wraz z kabiną do noclegu,
  • niezbędny sprzęt (nawigacja, telefon, karta paliwowa),
  • wynagrodzenie: netto 5 500-6 800 zł.

Proszę o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy
proszone są o przesłanie CV w języku polskim klikając w przycisk aplikowania.