Headhunters sp. z o.o.

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, firmy przewozowej w województwie Zachodniopomorskim, poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Kierowca kat. D

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Przewóz osób zgodnie z wyznaczonymi trasami
  • Współpraca z dyspozytorem

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. D
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Kultura osobista, komunikatywność, sumienność

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Szkolenia językowe

Miejsce pracy: Szczecin + trasy europejskie

W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 91 434 88 88