Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Kierowca kat. D

Miejsce pracy: Jaworzno

Obecnie dla naszego Klienta z terenu Jaworzna, pilnie poszukujemy kandydatów chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Wymagania:

  •  Prawo jazdy kat. D
  •  Uprawnienia do przewozu osób
  •  Zaświadczenie o niekaralności
  •  Ważne badania psychologiczne
  •  Znajomość topografii Jaworzna
  •  Wysoka kultura osobista
  •  Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie autobusu
  •  Obsługa pasażerów
  •  Kontrola pojazdu

Oferujemy:

  • Stałą i stabilną pracę w pełnym etacie, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Miłą atmosferę

Oferta dotyczy pracy stałej - zatrudnienie bezpośrednio w firmie Klienta.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.