Kierowca KAT D, BUSY AUTOBUSY TURYSTYKA

Mini-Trans

Kraków, Gdów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Witam,

Szukamy doświadczonego kierowcy z kategorią D do firmy transportowej - przewóz osób.

Miejsce pracy : baza - Gdów.

Opis stanowiska:

*Praca na BUSACH i małych AUTOBUSACH max 35 osób. W związku z rozwojem poszukujemy doświadczonego kierowcy w ruchu międzynarodowym jak i po kraju.

Praca na najnowszych modelach busów zawsze pod klimatyzacją.

Obsługa turystów; wyjazdy krótkie jak i kilkudniowe objazdówki- większość kraj + troszkę zagranicy.

UWAGA! start w większości z GDOWA i koniec w GDOWIE (baza).

WYMAGANIA:

*Aktualne badania i posiadanie KARTY KIEROWCY wraz z wszystkimi uprawnieniami do prowadzenia autobusów.

*Przede wszystkim szukamy osoby, która lubi prace z ludźmi, jest komunikatywna.

*Z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

*Wymagana dobra znajomość języka angielskiego w mowie.

*Punktualność.

*Sumienność.

*Zaangażowanie.

*Wysoka kultura osobista.

*Znajomość KRAKOWA , objeżdżenie po POLSCE.

*Dyspozycyjność- praca na etat.

*Praca UMOWĘ o pracę, nie zlecenie czy inne.

Prezentacja firmy:

Firma Mini-trans świadczy profesjonalne usługi transportowe - przewóz osób na terenie Polski jak i całej Europy. Działalność naszej firmy poparta jest wieloletnią praktyką i doświadczeniem w tematyce branży transportowej - firma istnieje nieprzerwanie od 26 lat.

Prezentacja firmy

Mini-trans to profesjonalna firma transportowa z Krakowa, zajmują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców