KIEROWCA kat. C+E

OTTO Work Force

Żary, lubuskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Żary

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca kategorii C+E
Miejsce pracy: Europa

Numer referencyjny: IP/2015/kier

Obowiązki:
- przewożenie pustych ciągników siodłowych do dealerów na terenie całej Europy
- dyspozycyjność do pracy w systemie: 3 tygodnie w trasie, 1 tydzień wolnego lub 4 tygodnie w trasie na 1 tydzień wolnego

Oferujemy:
- umowę o pracę
- atrakcyjne warunki finansowe ( wysoka podstawa + premie + diety )
- gruntowne, 2 -tygodniowe przeszkolenie w siedzibie firmy ( częściowo w Polsce, częściowo w Holandii na koszt pracodawcy )
- praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- praca nie wymaga znajomości języków obcych ( dyspozytorami są Polacy )

Opis dodatkowy:
Rozmowa rekrutacyjna odbywa się w Żarach.

Wymagania:
- prawo jazdy kat C + E
- posiadanie Karty Kierowcy (do nowych cyfrowych tachografów) – wymóg konieczny
- kurs na przewóz rzeczy
- minimum 1 rok doświadczenia na trasach międzynarodowych
- chęć i motywacja do pracy

Do przesyłanych aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.