Opis stanowiska pracy

zatrudnimy kierowców kat. C+E na pojedyncze i podwójne obsady -bardzo dobre warunki pracy i płace-potrzebni kierowcy z śląskie,małopolskie ,opolskie,dolnośląskie w razie zainteresowania proszę o kontakt tel. 696-938-129

Wymagania

Prezentacja firmy

oddział: KRESKA LOGISTIC

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
umowa o prace
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 300PLN - 6 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
..... tak
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców