Opis stanowiska pracy

Rozwijająca się firma transportowa poszukuje pracownika na stanowisko:

KIEROWCA KAT. C+E

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo

- większość weekendów wolnych

- praca w miłej atmosferze

- po okresie próbnym możliwość stałej współpracy

- możliwość wyboru przewozów krajowych lub międzynarodowych

Wymagania:

- uprawnienia do przewozu rzeczy, aktualne psychotesty i badania lekarskie

- doświadczenie

- uczciwość i rzetelność

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres poczty elektronicznej

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić pod numer 723 537 237

Informujemy, ze skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, poz.883)."

Nie jest to oferta pracy tymczasowej.

Prezentacja firmy

Firma transportowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców