Opis stanowiska pracy

Niemiecka firma leasingu pracowniczego poszukuje kierowców kat. C+E na terenie Niemiec oraz na trasy międzynarodowe.

Gwarantujemy ciągłość zatrudnienia i różnorodność zleceń

Zakres zadań:

  • prowadzenie auta służbowego kat. C+E
  • w zależności od zlecenia załadunek / rozładunek samochodu
  • opcjonalnie obsługa wózka widłowego
  • praca na trasach krótkobieżnych i międzynarodowych

Wymagania:

  • MINIMUM podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy jako kierowca
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95
  • ważna karta kierowcy

Oferujemy:

  • stała niemiecka umowa o pracę podpisana z naszą firmą leasingu pracowniczego
  • zapewniamy ciągłość zleceń
  • niemieckie stawki
  • pełne niemieckie ubezpieczenie
  • możliwość starania się o zasiłek socjalny
  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
  • opieka polskiego opiekuna

Prezentacja firmy

Niemiecka firma z branży transportowej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka