Kierowca kat. C+E - Wrocław

OTTO Work Force

WROCŁAW, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: WROCŁAW

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

W związku z dynamicznym rozwojem międzynarodowej firmy logistycznej -
dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca kat. C+E

Nr Ref.: KK/VE/2015

Miejsce pracy: Wrocław / Zakrzów

Opis stanowiska pracy:

- manewrowanie naczepami i podstawianie jej pod rampy do załadunku;
- załadunek auta przewożenie towaru między magazynami;
- praca na terenie firmy (bez wyjazdów terenowych);

Oferujemy:

- zatrudnienie w jednej z firm w rejonie Psiego Pola;
- zmianowość (6-14.00/ 14-22.00/ 22-6.00), godziny pracy ustalane z przełożonym;
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową;

- prawo jazdy kat C+E;
- doświadczenie na stanowisku kierowcy min. 1 rok;
- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz SEP 1 kV
- dokładność;
- punktualność;

Skontaktuj się z nami!
OTTO Polska
ul. Komandorska 53r, 53-342 Wrocław

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.