Kierowca kat C+E - transport krajowy

Gi Group Sp. z o.o.

Wysoka, śląskie

Miejsce pracy: Wysoka
Zadania:
  • prawidłowe ładowanie i zabezpieczanie towaru
  • prowadzenie pojazdu z ładunkiem
  • dbanie o powierzony sprzęt (przeglądy przed trasą i zgłaszanie wszystkich usterek)
  • prawidłowe i terminowe wypełnianie dokumentacji transportowej

Wymagania:
  • aktualne prawo jazdy C+E z kodem 95
  • 5-cio letnie doświadczenie w transporcie
  • kurs na przewóz rzeczy
  • badania lekarskie i psychologiczne
  • mile widziane uprawnienie ADR (lub chęć do ich wyrobienia)
  • zaświadczenie / oświadczenie o niekaralności
  • karta kierowcy
  • znajomość i przestrzeganie przepisów związanych z czasem pracy
  • uprawnienia ADR podstawowe

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w charakterze kierowcy krajowego z możliwością awansu na kierowcę międzynarodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych uprawnień (ADR, operatorzy urządzeń) oraz stażu pracy
  • diety i premie uznaniowe
  • jazdę ekologicznymi ciągnikami Volvo
  • każdy weekend wolny
  • okresowe szkolenia specjalistyczne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.