Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

Realizacja dostawy wody i innych produktów do obsługiwanych klientów;

Instalacja oraz konserwacja urządzeń dozujących wodę;

Bezpośredni kontakt i utrzymanie relacji z klientami;

Obsługa kasy fiskalnej.

Wymagania

Oczekiwania:

Aktywne prawo jazdy kat. B oraz C poparte praktyką w prowadzeniu samochodów ciężarowych powyżej 3,5 t;

Posiadanie karty kierowcy oraz ukończonego kursu na przewóz rzeczy;

Podstawowa umiejętność obsługi komputera;

Umiejętność obsługi klientów;

Bardzo dobra znajomość topografii miasta;

Mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Prywatna opieka medyczną i bogaty pakiet socjalny;

Przyjazna atmosfera pracy oraz stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców