Opis stanowiska pracy

Jesteśmy prężnie rozwijającą sie Firmą, zajmującą sie wynajmem kontenerów budowlanych, transportem odpadów.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- miłą atmosferę i dobre warunki pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny.

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r . o ochronie danych osobowych, t. jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926, z późn. zm.)”.

Wymagania

- umiejętność pracy w zespole,
- zaangażowanie w powierzone obowiązki,
- prawo jazdy kat. C
- kurs na przewóz rzeczy
- znajomość topografii miasta
- badania lekarskie
- badania psychotechniczne
- mile widziana umiejętność pracy na samochodzie ciężarowym z odkryta ciężarową platformą z zmiennym kontenerem i mechanizmem do załadunku i rozładunku tzw. "BRAMOWCU"

Prezentacja firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającą sie Firmą, zajmującą sie wynajmem konteneró... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców