KIEROWCA KAT. C

Eurocash S.A.

Gdańsk, pomorskie

Eurocash Dystrybucja to lider na rynku dystrybucji FMCG w Polsce, jednostka biznesowa powstała w wyniku połączenia Eurocash S.A. i Tradis Sp. z o.o. w kwietniu 2014 roku. Aktualnie do naszego Centrum Dystrybucyjnego   poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie realizacja dostaw towarów do klientów oraz odbiór należności:

Zakres obowiązków:

  • przewóz towarów z Centrum Dystrybucyjnego do klientów
  • załadunek i wyładunek przewożonego towaru
  • odbiór należności od klientów
  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C
  • doświadczenie w transporcie towarów
  • karta kierowcy
  • uprawnienia na przewóz rzeczy
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka zdrowia)
  • aktualne badania psychologiczne
  • wykształcenie min. zawodowe
  • dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność, rzetelność i uczciwość

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • miłą atmosferę i dobre warunki pracy
  • pakiet świadczeń socjalnych

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji (list motywacyjny i CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) z numerem referencyjnym w temacie wiadomości za pomocą opcji APLIKUJ.

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.