Opis stanowiska pracy

Prowadzenie samochodu 18dmc w transporcie międzynarodowym (kraje Niemcy, Francja,Benelux) . Nadzór nad załadunkami i rozładunkami. Dbanie o czystość samochodu. Firanka z windą.
Umowa o pracę na okres próbny z możliwością pracy stałej.

Wymagania

Prawo jazdy Kat C, badania psychotechniczne, uprawnienia na przewóz rzeczy, karta do tachografu cyfrowego.

Prezentacja firmy

Firma nasza proponuje Państwu szeroki zakres usług wykończeniowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców