kierowca kat. C transport krajowy

Wimi-x Sp. z o.o.

Pruszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma WIMI-X Sp. z o.o.poszukuje osób z woj. mazowieckiego do pracy w oddziale w Pruszkowie, na stanowisku kierowcy kat. C w transporcie krajowym.

Do obowiązków kierowcy należy przewóz towarów na terytorium całej Polski, jazda przez cały tydzień, na weekendy powroty do domu.

Od kandydatów oczekujemy: posiadania aktualnego prawa jazdy kat. C, badań lekarskich i psychologicznych, ukończonego kursu na przewóz rzeczy. Doświadczenie w pracy kierowcy kat. C mile widziane

Prezentacja firmy

Wimi-x Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie transportu krajowego o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców